f
a
c
e
b
o
o
k
Co najbardziej kochają kobiety?

Co najbardziej kochają kobiety?

Każdy kto kupował chociaż raz w życiu prezent dla ukochanej kobiety wie, że nie jest to łatwe. Po pierwsze kobiecy gust jest bardzo zmienny, a upominki na urodziny mogą mieć wiele postaci.

Począwszy od biżuterii, przez bony upominkowe, a zakończywszy na dobrej jakości alkoholach. Skrzynki z winem są uniwersalnym rozwiązaniem, które wyrażają dobry gust zarówno osoby obdarowywanej, jak i obdarowującego. Trzeba jednak znać jej upodobania, gdyż są oczywiście osoby, które lubią zarówno białe, jak i czerwone wino, jednakże duże grono osób preferuje jeden z tych gatunków.

Dobrą alternatywą jest wino w kolorze różowym, gdyż pije się je bardzo przyjemnie, nie musi być dopasowane do konkretnej potrawy, dobrze się je spożywana w towarzystwie przyjaciół bądź ukochanej osoby. Jeszcze lepszym pomysłem są skrzynki z grawerką np. życzeniami, gdyż upominek ten zyskuje charakter, wyraz, a także jest bardziej osobisty, można nawet rzec od serca. Prezenty firmowe kierowane są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, dlatego należy skomponować oddzielne upominki dla każdej płci, albo wysilić się na uniwersalny prezent.

Wspomniane powyżej wino, połączone z kawą, czy dobrej jakości czekoladą na pewno przypadnie do gustu większej ilości osób, jak nie wszystkim. Ludzie lubią być obdarowywani prezentami, gdyż mają one za zadanie przypomnieć im, że ich ciężka praca się liczy oraz jest doceniana, nawet, gdy na co dzień nie słyszą komplementów oraz pochwał. Ofiarowanie upominków ma wartość sentymentalną, która sprawia, że pracownicy nie odchodzą z firmy i nie rozglądają się za bardziej atrakcyjnymi ofertami, a z kolei prezenty dla kontrahentów przypominają im o wartości, jaką mają dla firmy.

Bez względu na to kto jest obdarowywany nie można popełnić gafy i dla osoby, która jest zapalonym abstynentem sprezentować butelki alkoholu. Kobieta na diecie nie ucieszy się ze skrzynki pełnej łakoci, dlatego warto wykonać wywiad środowiskowy o upodobaniach oraz ewentualnych produktach, których trzeba się wystrzegać.