f
a
c
e
b
o
o
k

"TRZY HITY POLSKIE" - Upominek

156,00 zł
Brutto

Aby sprawić komuś wyjątkowy prezent, doskonałym wyborem będą nasze zestawy z upominkami. Polecamy następujący podarunek:

TRZY HITY  POLSKIE

Upominek nr katalogowy OKP 093

Grawerowanie
Ilość

TRZY HITY  POLSKIE

Upominek nr katalogowy OKP 093

W zestawie:

EXTRA ŻYTNIA 0,5L

Wódka ta była zawsze doceniana przez konsumentów z powodu swego bardzo charakterystycznego  smaku. Sekret nietuzinkowych walorów smakowych polega przede wszystkim na połączeniu doskonałych składników oraz nowoczesnego procesu produkcji. Do sporządzenia trunku używa się czystej górskiej wody i żytniego spirytusu.

WYBOROWA 0,5L

Wyborowa to najbardziej znana na świecie polska  czysta wódka, której tradycje sięgają 1823 roku. Powszechnie jest uznawana za królową wśród wódek. Podbój świata rozpoczęła już na początku lat trzydziestych ubiegłego wieku, a dziś jest znana i ceniona w ponad 90 krajach na całym świecie. Źródłem sukcesu wódki Wyborowa są niezmiennie wysoka jakość i smak, któremu zawdzięcza swój niepowtarzalny charakter

ŻUBRÓWKA 0,5L

Żubrówka to jedyna oryginalna wódka ziołowa aromatyzowana maceratem trawy żubrowej dziko rosnącej jedynie w Puszczy Białowieskiej. Ceniona przez koneserów na całym świecie ze względu na niepowtarzalny aromat i unikalny smak.

Ten zestaw to idealny prezent na gwiazdkę. Serdecznie zapraszamy do wyboru tego upominku.

OKP 093
999 Przedmioty