f
a
c
e
b
o
o
k

"PRAWDZIWE NALEWKI – WIŚNIOWA" - Upominek

Aby sprawić komuś wyjątkowy prezent, doskonałym wyborem będą nasze zestawy z upominkami. Polecamy następujący podarunek:

Nalewki zwane niegdyś kordiałami, trafiły do Polski prawdopodobnie z królem Henrykiem Walezym. W każdym magnackim, szlacheckim, czy mieszczańskim domu stawiano na nalewki, a przepisy na nie były pilnie strzeżone i przekazywane z pokolenia na pokolenie. Nalewki to wyciągi alkoholowe z owoców, kwiatów, korzeni lub ziół. Oprócz walorów smakowych posiadają także właściwości lecznicze. Nalewka Wiśniowa dzięki swemu wyjątkowemu smakowi i wspaniałym właściwościom prozdrowotnym uważana jest za królową polskich nalewek. Charakteryzuje się wyjątkową rubinową barwą oraz intensywnym smakiem świeżych wiśni.

Nr katalogowy: OL 044

Grawerowanie
kup ypominek

Nalewki zwane niegdyś kordiałami, trafiły do Polski prawdopodobnie z królem Henrykiem Walezym. W każdym magnackim, szlacheckim, czy mieszczańskim domu stawiano na nalewki, a przepisy na nie były pilnie strzeżone i przekazywane z pokolenia na pokolenie. Nalewki to wyciągi alkoholowe z owoców, kwiatów, korzeni lub ziół. Oprócz walorów smakowych posiadają także właściwości lecznicze. Nalewka Wiśniowa dzięki swemu wyjątkowemu smakowi i wspaniałym właściwościom prozdrowotnym uważana jest za królową polskich nalewek. Charakteryzuje się wyjątkową rubinową barwą oraz intensywnym smakiem świeżych wiśni z delikatną nutą pestkową. Smak i zapach: słodki, wiśniowy, delikatna nuta pestki.

Nr katalogowy: OL 044

W zestawie:

- nalewka wiśniowa 0,5l 21%

- skrzynka  szczebelkowa w kolorze mahoniowym

- karmelki o Smaku wiśniowym

- woreczek wiśni w czekoladzie

- konfitura wiśniowa

- pierniczki w czekoladzie nadziewane o Smaku wiśniowym

- czekolada mleczna z nugatem  miodowo – migdałowym

- kubek plus podgrzewacz

- garść pralin czekoladowych

Ten zestaw to idealny prezent na gwiazdkę. Serdecznie zapraszamy do wyboru tego upominku.

OL 044